Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.

– Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi Kartı ile yaptığınız alışverişlerde tek çekim yada taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir.

– Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra mail, telefon yada whatsapp ile bilgi veriniz. Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Numaramız

Hesap Adı: Büşrsa Dursun

Garanti Bankası – Halaskargazi Şubesi

IBAN NO: TR14 0006 2000 7010 0006 6248 77

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Hafta sonu verilen siparişleriniz takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.
MNG Kargo ile gönderilmektedir.

İade Bilgileri

1- Sadece kullanılmamış, yıkanmamış ve orjinalliği bozulmamış ürünlerde değişim ve iade mevcuttur. Değişim ve iade hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde satıcı’ya telefon ile ya da whatsapp üzerinden bildirimde bulunulması değişim istenen ürün ve ürünlerin işbu sözleşmenin 6. maddesi hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması şarttır.

2- Özürlü ürünlerde (defo, yırtık) kargo satıcıya aittir. Değişim olan ürünlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

3- Anlaşmalı kargolarımız dışında tarafımıza gönderilen kargolarınız kabul edilmez.

4- Keyfi değişimlerde kargo ücretleri alıcıya aittir.